Airbag technology – bezpečné autopotahy


Zjistit více

Home »  Airbag technology – bezpečné autopotahy

Bezpečné autopotahy pro sedadla s bočním airbagem! Neriskujte své zdraví a vyberte si autopotahy, které jsou prokazatelně bezpečné.

MAD, jako vývojový partner výrobců automobilů zaměřený na výrobu autopotahů šitých na míru, jako jediný vykonal zkoušky v oblasti bezpečnosti a kvality materiálů ve spolupráci s výrobci automobilů.

Bezpečné autopotahy Individual auto design

Bezpečné autopotahy pro sedadla s bočním airbagemBezpečné použití autopotahů Individual auto design na sedadlech s bočním airbagem bylo prokázáno během airbagových zkoušek v nezávislých laboratořích TÜV. Zkoušky výstřelu bočních airbagů (SAB zkoušky) prokázaly, že bezpečné autopotahy Individual auto design splňují veškeré náležitosti pro použití na sedadlech s bočním airbagem. Zkoušení probíhalo podle přísných norem v extrémních teplotních podmínkách (-35 ° C a 85 ° C).


Díky originální airbag technologií se boční airbag zcela otevře v průběhu 14 milisekúnd (0,014 sekúnd)!
Neohrožujte své zdraví a vyberte si autopotahy, které jsou prokazatelně bezpečné!


testovali jsme v arktické zimě ...

-35°C

Bezpečnost autopotahů Individual auto design byla otestována během zkoušek výstřelu bočních airbagů v nezávislých zkušebnách TÜV SÜD Czech s.r.o.
TÜV SÜD
... i v pořádném horku

85°C

Bezpečnost autopotahů Individual auto design byla otestována během zkoušek výstřelu bočních airbagů v nezávislých zkušebnách TÜV SÜD Czech s.r.o.
TÜV SÜD

Chcete vědět víc o výsledcích airbagových zkoušek? Podívejte se protokol o výsledcích testů.

Videli ste násAutosalón Nitra - LogoRelácia Autosalón na Prime - LogoPowerfest - Tuning zrazTuning.sk - Online tuning magazín
Individual auto design
607 036 630
mad5@madsr.sk
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!