Autopotahy.cz – Autopotahy MAD – Individual Auto Design

ALCANTARA® – ŠPIČKOVÝ MATERIÁL

ALCANTARA® od 4 542 CZK

ALCANTARA® PERFO od 4 542 CZK

ALCANTARA® IL od 4 769 CZK

Autopotahy z kolekce ALCANTARA® jsou vyrobeny z našeho nejluxusnějšího stejnojmenného materiálu. Na dotek je velmi příjemný a připomíná semišovou, resp. broušenou kůži. S materiály ALCANTARA® se můžete setkat u původního čalounění interiérů nejluxusnějších výrobců aut na světě, jako jsou Lamborghini, Porsche, Maserati.
Při výrobě je kladen veliký důraz na detailní zpracování střihů a použití kvalitních atestovaných materiálů, které splňují přísné podmínky přísné podmínky. Detailní a zodpovědný přístup našich odborníků s dlouholetou praxí zaručuje milimetrovou přesnost zpracování autopotahů MAD šitých na míru.
3 LETÁ ZÁRUKA

3 LETÁ ZÁRUKA

AIRBAG TEST

AIRBAG TEST

ŠITÉ NA MÍRU

ŠITÉ NA MÍRU

OTĚRUVZDORNÝ MATERIÁL

OTĚRUVZDORNÝ MATERIÁL

VYSOKÁ PEVNOST

VYSOKÁ PEVNOST

ELEKTROSTATICKÁ ÚPRAVA

ELEKTROSTATICKÁ ÚPRAVA

SVĚTLOSTÁLOST

SVĚTLOSTÁLOST

VZORKOVNICE MATERIÁLŮ ALCANTARA®
VYBERTE SI MATERIÁL PODLE SVÝCH PŘEDSTAV
STŘEDOVÝ MATERIÁLALCANTARA®ALCANTARA® PERFOALCANTARA® ILOkrajový materiálLEATHER LOOK
ALCANTARA® nimbus
ALCANTARA® orange
ALCANTARA® black
ALCANTARA® blue
ALCANTARA® orange
ALCANTARA® red
ALCANTARA® yellow
ALCANTARA® black
ALCANTARA® camel
ALCANTARA® dark gray 2
Thumbnail Slider
Popis materiálu ALCANTARA® je obchodní značka unikátního a inovativního materiálu. Materiál ALCANTARA® tvoří minimálně 200 tisíc samostatných, vzájemně překřížených vláken na 1 cm² plochy. Na dotek je velmi příjemný a připomíná semišovou, resp. broušenou kůži.
Použití materiálu Materiál ALCANTARA® si v základní variantě můžete vybrat jako středový materiál 1 a 2, přičemž tyto materiály nemusí být shodné. Luxusné autopotahy DALŠÍ VARIANTY STŘIHŮ
ALCANTARA® PERFO antracit
ALCANTARA® PERFO black
ALCANTARA® PERFO dark gray
ALCANTARA® PERFO dark gray 2
ALCANTARA® PERFO nimbus
Thumbnail Slider
Popis materiálu Materiály ALCANTARA® PERFO se od materiálů ALCANTARA® liší pravidelným perforováním. Materiál ALCANTARA® PERFO je značka unikátního a inovativního materiálu, který tvoří minimálně 200 tisíc samostatných, vzájemně překřížených vláken na 1 cm² plochy.
Použití materiálu Materiál ALCANTARA® PERFO si v základní variantě můžete vybrat jako středový materiál 1 a 2, přičemž tyto materiály nemusí být shodné. Luxusné autopotahy DALŠÍ VARIANTY STŘIHŮ
ALCANTARA® IL blue
ALCANTARA® IL red
ALCANTARA® IL silver
ALCANTARA® IL black
ALCANTARA® IL camel
ALCANTARA® IL petrol
Thumbnail Slider
Popis materiálu Rozdíl mezi materiály ALCANTARA® a ALCANTARA® IL spočívá ve výrazném perforování ve tvaru čtverců. Materiál ALCANTARA® IL tvoří minimálně 200 tisíc samostatných, vzájemně překřížených vláken na 1 cm² plochy. Na dotek je velmi příjemný a připomíná broušenou kůži.
Použití materiálu Materiál ALCANTARA® IL si v základní variantě můžete vybrat jako středový materiál 1 a 2, přičemž tyto materiály nemusí být shodné. Luxusní autopotahy DALŠÍ VARIANTY STŘIHŮ
LEATHER LOOK camel ivory
LEATHER LOOK camel 2
LEATHER LOOK nimbus
LEATHER LOOK petrol
LEATHER LOOK silver
LEATHER LOOK antracit
LEATHER LOOK black
LEATHER LOOK sterling
LEATHER LOOK silver
LEATHER LOOK red
LEATHER LOOK red
LEATHER LOOK brown
Thumbnail Slider
Popis materiálu LEATHER LOOK je automobilová syntetická kůže, která svými vlastnostmi i životností překonává použití pravé kůže v automobilovém průmyslu.
Použití materiálu Materiál LEATHER LOOK si v každé z variant můžete vybrat jako okrajový materiál 3. Luxusné autopotahy DALŠÍ VARIANTY STŘIHŮ
V případě kolekce ALCANTARA® je produkt označen odznakem Individual Auto Design
Individual auto design
607 036 630
mad5@madsr.sk