Baby paket – Ochrana pred obkopanim


Zjistit více

Home »  Autopotahy na míru »  Baby paket – Ochrana pred obkopanim

Ideální a praktické řešení pro rodiny s malými dětmi - autopotahy pro děti jednoduše očistíte a ušetřený čas můžete strávit se svými dětmi.

I VY MÁTE V AUTĚ MALÉHO UMĚLCE?

Autopotahy pre deti

MÁME PRO VÁS ŘEŠENÍ - BABY PAKET: OCHRANA PŘED OBKOPANÍM

Autopotahy pro děti

Charakteristika produktu

Připravili jsme pro vás doplňkový produkt, který představuje ideální řešení pro rodiny s malými dětmi. Autopotahy pro děti ušetří množství času, které byste jinak strávili čištěním sedadel.

Produkt Baby set od klasických textilních autopotahů liší použitými materiály na opěradlech předních sedadel.

  • Přední strana: originální atestovaná autotextília
  • Zadní strana: automobilová syntetická kůže LEATHER LOOK


Takto ušité autopotahy kombinují dobré vlastnosti obou materiálů. Kvalitní textilní materiály vám dopřejí pohodlí i během delší cesty. Díky použití automobilové syntetické kůže Leather Look se už nikdy nebudete muset bát toho, že strávíte dlouhé hodiny čištěním stop po botách.

Jak získat Baby paket pro mé autopotahy?

Baby paket si můžete objednat pro všechny textilní potahy z Classic a RS Design kolekce (autopotahy pocházející z ostatních kolekci mají zadní části opěradel vyrobeny z materiálu Leather Look, čili produkt Baby paket je v takovém případě neopodstatněný). Baby paket lze objednat jen jako doplňkový produkt k textilním autopotahů. Samostatně je neprodejný!

Ceník doplňkového produktu Baby paket

Doplňkový produkt MAD Baby set Vám nabízíme za velmi výhodných podmínek. MAD produkt s odolnou a snadno čistitelnou zadní stranou opěradel můžete získat za 339 Kč s DPH. (cena MAD Baby set se připočte k ceně Vašich potahů).

Videli ste násAutosalón Nitra - LogoRelácia Autosalón na Prime - LogoPowerfest - Tuning zrazTuning.sk - Online tuning magazín
Individual auto design
607 036 630
mad5@madsr.sk
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!