Často kladené otázky


Zjistit více

Home »  Často kladené otázky

Nejčastější otázky našich zákazníků a zájemců o nákup autopotahů značky INDIVIDUAL AUTO DESIGN. Nenašli jste odpověď na svůj dotaz? Napište nám.

Kde najdu ceny autopotahů?

Naše ceny jsou dostupné:
– v e-shopu na eshop.autopotahy.cz
– v našem Konfigurátoru
– u Individual auto design obchodní manažerky – viz.Kontakty

Máte potahy na sedadla mého auta?

Seznam všech výrobců a modelů, na které je možné objednat autopotahy Individual auto design se nachází v části Střihy. Během objednávání potahů do auta Vás kvůli specifikací sedadel pravděpodobně požádáme o zaslání fotografií Vašich sedadel.

Jaké jsou možnosti objednání autopotahů Individual auto design?

Přesný přehled o možnostech a způsobech nákupu naleznete na stránce Jak nakoupit autopotahy.

Jaká je dodací lhůta?

Zboží Vám bude doručeno od 10 do 15 pracovních dnů od specifikovala sedadel a uhrazení zálohy. Pokud si přejete být upřednostněn při výrobě či montáži využijte Službu Expres. Všechny důležité informace ohledně dopravy zboží a platby za zboží najdete v e-shopu Individual auto design na stránce Všeobecné obchodní podmínky – body 3. Platební podmínky a 4. Doručení zboží

Jak mám očistit autopotahy Individual auto design? Mohu je prát?

Autopotahy Individual auto design v žádném případě nedoporučujeme prát v pračce! Praním by mohlo dojít k trvalému znehodnocení autopotahů. Vše o údržbě a čištění našich autopotahů najdete na stránce Čištění autopotahů.

Umím si namontovat Vaše autopotahy i sám? Je montáž autopotahů náročná? Kde najdu návod na montáž autopotahů Individual auto design?

Náročnost a trvání montáže autopotahů je individuální při každém modely vozidla, protože se při projektování střihu zachovává přesná konstrukce původního čalounění. Montáž.
Ve snaze usnadnit montáž autopotahů Individual auto design vytváříme i přesné Montážní videa. Pro přístup k montážnímu videu pro konkrétní vozidlo je potřebný identifikační kód, který obdržíte spolu s potahy nalepený na přední straně balení.

Mohu si dát Vaše autopotahy namontovat iu Vás? Kde nejblíže mému bydlišti si umím dát namontovat Vaše autopotahy? A budu za to něco platit?

Ano, při osobním odběru ve výrobním závodě MAD SR, s.r.o. v v Rimavské Sobotě, Školská 36, 979 01, si můžete dát namontovat autopotahy školenými pracovníky MAD. Termín si dohodnete s manažerkou prodeje. Cena montáže autopotahů je 60 € s DPH.
Seznam montážních středisek, kde Vám namontují autopotahy Individual auto design se nachází na stránce Montážní střediska.

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz? Napište nám

Videli ste násAutosalón Nitra - LogoRelácia Autosalón na Prime - LogoPowerfest - Tuning zrazTuning.sk - Online tuning magazín
Individual auto design
607 036 630
mad5@madsr.sk
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!