Autopotahy.cz – Autopotahy MAD – Individual Auto Design

Často kladené otázky

Kde najdu ceny autopotahů?

Naše ceny jsou dostupné:
– v e-shopu na eshop.autopotahy.cz
– v našem Konfigurátoru
– u Individual auto design obchodní manažerky – viz.Kontakty

Máte potahy na sedadla mého auta?

Seznam všech výrobců a modelů, na které je možné objednat autopotahy Individual auto design se nachází v části Střihy. Během objednávání potahů do auta Vás kvůli specifikací sedadel pravděpodobně požádáme o zaslání fotografií Vašich sedadel.

Jaké jsou možnosti objednání autopotahů Individual auto design?

Přesný přehled o možnostech a způsobech nákupu naleznete na stránce Jak nakoupit autopotahy.

Jaká je dodací lhůta?

Zboží Vám bude doručeno od 10 do 15 pracovních dnů od specifikovala sedadel a uhrazení zálohy. Pokud si přejete být upřednostněn při výrobě či montáži využijte Službu Expres. Všechny důležité informace ohledně dopravy zboží a platby za zboží najdete v e-shopu Individual auto design na stránce Všeobecné obchodní podmínky – body 3. Platební podmínky a 4. Doručení zboží

Jak mám očistit autopotahy Individual auto design? Mohu je prát?

Autopotahy Individual auto design v žádném případě nedoporučujeme prát v pračce! Praním by mohlo dojít k trvalému znehodnocení autopotahů. Vše o údržbě a čištění našich autopotahů najdete na stránce Čištění autopotahů.

Umím si namontovat Vaše autopotahy i sám? Je montáž autopotahů náročná? Kde najdu návod na montáž autopotahů Individual auto design?

Náročnost a trvání montáže autopotahů je individuální při každém modely vozidla, protože se při projektování střihu zachovává přesná konstrukce původního čalounění. Montáž.
Ve snaze usnadnit montáž autopotahů Individual auto design vytváříme i přesné Montážní videa. Pro přístup k montážnímu videu pro konkrétní vozidlo je potřebný identifikační kód, který obdržíte spolu s potahy nalepený na přední straně balení.

Mohu si dát Vaše autopotahy namontovat iu Vás? Kde nejblíže mému bydlišti si umím dát namontovat Vaše autopotahy? A budu za to něco platit?

Ano, při osobním odběru ve výrobním závodě MAD SR, s.r.o. v v Rimavské Sobotě, Školská 36, 979 01, si můžete dát namontovat autopotahy školenými pracovníky MAD. Termín si dohodnete s manažerkou prodeje. Cena montáže autopotahů je 60 € s DPH.
Seznam montážních středisek, kde Vám namontují autopotahy Individual auto design se nachází na stránce Montážní střediska.

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz? Napište nám

Individual auto design
607 036 630
mad5@madsr.sk