INDIVIDUAL


Zjistit více

Home »  INDIVIDUAL

Nejvyšší řada našich autopotahů s individuálním designem pro skutečně jedinečný interiér vašeho auta. Vystupte z davu. Buďte INDIVIDUAL!

INDIVIDUAL – to není jen obyčejná kolekce. INDIVIDUAL – to jsou široké možnosti úprav na míru. Odlište se a upravte svůj interiér k nepoznání s pomocí našich odborníků. Produkty z této kolekce jsou ideální volbou pro cílevědomé řidiče hledající luxusní materiály ve spojení s individuálním přizpůsobením interiéru. S materiály v této kolekci se můžete setkat u původního čalounění interiérů nejluxusnějších výrobců aut na světě, jako jsou Lamborghini, Porsche, Maserati. Autopotahy INDIVIDUAL vás zaručeně odliší a pozvednou interiér vašeho vozu na novou úroveň. Použití luxusních materiálů ve spojení s milimetrovou přesností vyhotovení zaručuje zvýšení stupně vybavenosti každého vozidla. Bezpečné používání autopotahů na sedadlech s bočním airbagem zaručuje technologie MAD Airbag.

ÚPRAVY STŘEDOVÉ ČÁSTI

ÚPRAVY OKRAJOVÝCH ČÁSTÍ

ÚPRAVY OPĚREK HLAVY

3 LETÁ ZÁRUKA

3 LETÁ ZÁRUKA

AIRBAG TEST

AIRBAG TEST

ŠITÉ NA MÍRU

ŠITÉ NA MÍRU

OTĚRUVZDORNÉ

OTĚRUVZDORNÝ MATERIÁL

NEHOŘLAVÉ

VYSOKÁ PEVNOST

ANTISTATICKÉ

ELEKTROSTATICKÁ ÚPRAVA

SVĚTLOSTÁLÉ

SVĚTLOSTÁLOST

V případě kolekce INDIVIDUAL si můžete vybrat barevnou alternativu loga INDIVIDUAL.
(barevné šedo-oranžové nebo v barvě podkladového materiálu).

Vyberte si autopotahy na míru z kterékoliv z našich 5 kolekcí a my vám je upravíme do podoby INDIVIDUAL podle vašich představ.

CHCI POTAHY INDIVIDUAL
Videli ste násAutosalón Nitra - LogoRelácia Autosalón na Prime - LogoPowerfest - Tuning zrazTuning.sk - Online tuning magazín
Individual auto design
607 036 630
mad5@madsr.sk
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!